Біографія

“Піккардійська Терція” за два роки зробила те, що довго не вдавалося вузько відомим “Гаммі”, “Джаз-Хоралу” чи “Джаз-Експромту” – вперше а-капельна формація піднялася на самий Олімп української поп-музики.

24 вересня 1992 року в Львівському музичному училищі зібралися Володимир Якимець (тенор), Богдан Богач (бас), Андрій Капраль (тенор), та Славко Нудик (тенор) і вже наступним літом стали дипломантами Червоної Рути в Донецьку (до них ще приєдналися Андрій Базиликут (бас) та Роман Турянин (тенор).

1994 році вони перемогли на фестивалі “Доля” в Чернівцях та, влаштувавшись під дах мистецького об’єднання “Дзига”, секстет на “Студії Лева” записав свій дебютний альбом. На Новий Рік вони стали лауреатами телеконкурсу “Мелодія” і з початку 1995 року “Піккардійська терція” штурмує вершини хіт-параду “12 мінус 2”, хоч завойовувати симпатії публіки на сцені їм набагато легше – веселе вокальне шоу розворушить найзапеклішого флегматика.

Завоювавши з піснею “Пустельник” Гран-Прі телефестивалю “Мелодія-95” зовсім не попсова “Піккардійська терція” якось несподівано потрапила в трійку претендентів на “Золоту Жар-птицю” Таврійських Ігор в номінації краща поп-група року.

Фірма “Гал рекордс” випустила ще два альбоми гурту – концертний “Ad libitum” та “Тиха ніч” з різдвяними колядками.

Восени 1996 року Базиликута замінив Андрій Шавала з хорової капели “Трембіта”, в якій, до речі, і працює більшість учасників “П.Т.”.

Влітку наступного року МО “Дзиґа” спільно з фірмою “Росток Рекордс” випустили перший компактдиск секстету – “Сад ангельських пісень” (запис студії “Люксен”, звукорежисери Руслана Лижичко і Павло Грабовський).

В вересні 1998-го відкрився офіційний веб-сайт формації.

Склад

  • Володимир Якимець: художнiй керiвник, тенор
  • Ярослав Нудик: тенор-універсал
  • Андрiй Капраль: тенор
  • Андрiй Шавала: баритон
  • Роман Турянин: високий голос, тенор
  • Богдан Богач: бас

Менеджер: Климовський Роман Богданович