Гімн перед матчем Україна-Франція співатиме «Піккардійська …

Цього року «Терція» уже принесла національній футбольній збірній одну перемогу — на початку вересня саме після співу піккардійців на стадіоні «Арена Львів» Україна перемогла команду із Сан-Марино з рекордним розгромним рахунком 9:0. А минулих років після патріотичного заряду від «Терції» наші футболісти тріумфували в матчах зі збірними Польщі, Білорусі, Вірменії…

«Для будь-якого артиста, для будь-якого гурту виконувати гімн своєї країни — дуже почесна місія, — вважає художній керівник вокальної формації Володимир Якимець. — А особливо, коли це старт такої відповідальної гри плей-оф відбору на чемпіонат світу-2014. Впевнений, що під час першого «стикового» матчу вдома на «Олімпійському» (до речі, ми вперше співатимемо на не так давно відремонтованому київському стадіоні) й так пануватиме неймовірно піднесена атмосфера. Наше завдання перед початком матчу — ще більше підбадьорити і команду, і вболівальників. А оскільки в Україні гімн «Ще не вмерла України…» традиційно співають цілими стадіонами, то будемо такими собі диригентами для переповнених трибун».

Піккардійці вірять у перемогу української збірної з футболу 15 листопада. «Зважаючи на останні матчі, у нашої команди є всі задатки для того, щоб перемогти, — говорить Володимир Якимець, який серед піккардійців є найбільшим футбольним уболівальником. — Щоправда, французи — не хлопчики для биття. Моя порада нашій збірній — провести весь матч із максимальною концентрацією та віддачею і не робити помилок», пише День.

Версія для друку

Напишіть відгук