«Піккардійська Терція» дасть концерти на Сході та Півдні України

Про це повідомилиу  прес-службі вокальної формації. Під час двогодинного концерту «Піккардійська терція» виконає пісні, які рідко виконує на великій сцені: «Гуцулія. Тіні забутих предків», «Вперто іди», «Туман яром». Також заплановано кілька  прем’єр, зокрема «Утоптала стежечку» і «Ой, по горі роман цвіте» на вірші Тараса Шевченка. Звучатимуть також пісні на поезії Богдана-Ігоря Антонича і твори Володимира Івасюка. А ще – композиції, які увійдуть у новий, одинадцятий за рахунком, студійний альбом «Терції».

«Зараз кожен робить для України те, що може. Музика – те, що об’єднує людей. Особливо в Україні, бо українська музика – це українська душа. Ми вже не раз об’їздили з концертами усю Україну: від Ужгорода – до Луганська, від Чернігова – до Одеси. І щоразу бачили одне: усюди по Україні живуть щирі та хороші люди», – розповів художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець.

Графік концертного туру «Піккардійської Терції» з програмою «Найкраще»: 15 травня – Полтава (Палац дозвілля «Листопад»), 16 травня – Суми (Театр ім. М. Щепкіна), 17 травня – Луганськ (Палац культури ім. В. Леніна), 18 травня – Донецьк (Центр слов’янської культури), 19 травня – Маріуполь (Драматичний театр), 20 травня – Запоріжжя (Концертний зал ім. М. Глінки), 21 травня – Дніпропетровськ (Театр ім. М. Горького), 22 травня – Кривий Ріг (Театр ім. Т. Шевченка), 23 травня – Миколаїв (Концерт-хол «Юність»).

 

Напишіть відгук