"Піккардійська терція" гастролюватиме містами сходу та півдня …

Із середини травня лауреат Шевченківської премії львівська вокальна формація «Піккардійська терція» рушає з концертною програмою «Найкраще» на схід і південь України. Про це «Дню» повідомили у прес-групі формації і додали, що у гастрольному графіку чоловічого акапельного секстету – Полтава, Суми, Луганськ, Донецьк, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг та Миколаїв. Двогодинна програма піккардійців «Найкраще» – це пісенна мандрівка різножанровою та багатогранною і вже 22-річною творчістю колективу.

Спеціально для концертного туру сходом і півднем України «Терція» дала друге життя пісням, які рідко виконує на великій сцені: «Гуцулія. Тіні забутих предків», «Вперто іди», «Туман яром»… Варто очікувати публіці й на кілька прем’єр – зокрема, «Утоптала стежечку» і «Ой, по горі роман цвіте» на вірші Тараса Шевченка. Звучатимуть також твори легендарного Володимира Івасюка та пісні на поезії Богдана-Ігоря Антонича. Й обов’язково – композиції, які увійдуть у новий, одинадцятий за рахунком, студійний альбом «Терції». І, звісно ж, не обійдеться без хітів, які разом із секстетом глядачі співають по всій Україні: «Старенький трамвай», «Пустельник», «Спомин»…

– Зараз кожен робить для України те, що може, – каже художній керівник «Піккардійської терції» Володимир Якимець. – Музика завжди об’єднує людей. Особливо в Україні, бо українська музика – це українська душа. Ми вже не раз об’їздили з концертами усю Україну: від Ужгорода – до Луганська, від Чернігова – до Одеси. І щоразу бачили одне: усюди по Україні живуть щирі та хороші люди. До них, щирих і хороших, піккардійці і їдуть зі своїми концертами – звісно ж, зі щирими і відкритими душами. 

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів. Фото прес-групи колективу.

Напишіть відгук