«Піккардійська Терція» і Оксана Муха презентували нову версію …

Музиканти представлять дуетну версію пісні Володимира Івасюка «Над морем»

Дует, що створений в рамках ювілейного Музично-мистецького проекту «Івасюк`65», записав пісню на слова Дмитра Павличка, передає Еспресо.TV.

«Пісня «Над морем», як на мене, – одна з найкращих у репертуарі Володимира Івасюка, – каже художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. – До нас її виконували, зокрема, «Мертвий півень» і Тарас Чубай. У нашій з Оксаною Мухою версії «Над морем» ми відійшли від акапельного співу і спробували себе як солісти та бек-вокалісти. У цьому дуеті поєдналися і лірика, і драйв. Вийшла ціла пісенна історія, міні-сюїта».

Оксана Муха, володарка Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик, розповідає, що ця пісня давно була у неї на думці. 

«Вона страшенно подобалася мені, але я не уявляла, як жінка може сама заспівати таку сильну драматургічну річ. І тут в часі підготовки концертів в рамках проекту «Івасюк`65» склався наш дует із «Терцією». Люди дуже добре сприйняли наше сценічне виконання «Над морем», тож ми вирішили записати пісню на студії. За три з половиною хвилини ми з «піккардійцями» спробували розповісти історію про самотність, про чуйне і мужнє серце та здатність самому перебути свій біль, вистояти – й іти далі», – зазначила співачка.

Аранжування до дуетного виконання пісні Володимира Івасюка «Над морем» створив Григорій Міняйло. А запис пісні було здійснено у Львові, на «Студії Лева».

Все по темі: пісня, Піккардійська терція, Оксана Муха, презентація

Напишіть відгук