"Піккардійська терція": "Перші десять років ми намагалися …

…24 вересня 1992 року тоді ще квартет “Піккардійська терція” виступив у стінах Франкового університету. Уже з перших нот хлопці зачарували публіку. Вiдтодi вони вже 21 рік — її улюбленці!

Про те, як це — працювати в одному колективі стільки років разом, ми говоримо з Володимиром Якимцем, художнім керівником вокальної формації (відомiшим як Дональд).

— Як відсвяткували своє “американське повноліття”?

— Цього року ми зібралися в колі родин у рідному місті й посиділи за чаркою. Щиро привітали один одного, міцно обійняли, а потім кілька годин згадували наші подвиги та обговорювали плани.

— Чи поділитеся своїми планами і з нами?

— Нинi плідно працюємо над новим альбомом. Щоправда, які саме  композиції туди ввійдуть, — ще залишаємо в секреті. Презентуємо альбом після різдвяних свят. Ну і продовжуємо концертний тур Україною — у жовтні їдемо у Вінницю, потім у Харків.

— Де вам найбільше подобається виступати?

— На сході України. Адже тамтешні люди часто жаліються, що до них привозять неякісну, але халявну музику, щоб вони, бува, не почули чогось українського. Тож ми частенько туди завозимо наші пісні.

— Ви разом уже немало часу — 21 рік. Що найбільше запам’яталося за час спільної праці?

— Дякую Боговi, що колись ми розпочали працювати у потрібний час і тепер стали справжньою сім’єю. За 21 рік ми вже навчилися миритися. В нас усе, як у сім’ї, тож ми вже стали міцним подружжям! А все нам вдавалося, тому що дотримувалися простих правил — були терпеливими, чесними. Ми всі працювали в поті чола на результат. Адже ні слава, ні гроші одразу не приходять. Перші десять років ми намагалися сподобатися публіці, створювали своє професійне
обличчя. Лише після того здобули популярність і гроші.

Юлія Голодрига

Фото www.ukrcenter.com

Напишіть відгук