«Піккардійська терція» подарує найкраще жителям Сходу і …

Вокальна формація «Піккардійська терція» у травні вирушає у концертне турне Сходом і Півднем України. Колектив відвідає з програмою «Найкраще» Полтаву, Суми, Луганськ, Донецьк, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг та Миколаїв.

Про це повідомили у вокальній формації, передає кореспондент Укрінформу.

“У середині травня вокальна формація «Піккардійська терція» вирушить із концертною програмою «Найкраще» у турне містами Сходу і Півдня України. Під час двогодинних виступів піккардійці виконають пісні, які рідко звучать на великій сцені: «Гуцулія. Тіні забутих предків», «Вперто іди», «Туман яром» та інші”,- зазначив художній керівник “піккардійців” Володимир Якимець.

За його словами, в рамках туру заплановано кілька прем’єр, зокрема «Утоптала стежечку» і «Ой, по горі роман цвіте» на вірші Тараса Шевченка. Звучатимуть також пісні на поезії Богдана-Ігоря Антонича і твори Володимира Івасюка. А ще – композиції, які увійдуть у новий, одинадцятий за ліком, студійний альбом «Терції».

Як зауважив Якимець, “піккардійці” вже не раз гастролювали у цих містах і щоразу бачили одне: всюди в Україні живуть щирі добрі люди, яким вони і несуть свою творчість.

У новині зустрічається:

Напишіть відгук