«Піккардійська Терція» записала пісню на музику Івасюка і їде до …

Піккардійська Терція їде до Чернівців з новою програмою. 23 грудня у Чернівецькому музично-драматичному театрі колектив потішить шанувальників новими та старими улюбленими композиціями.

Серед цікавих новинок у репертуарі вокальної формації – пісня на музику Володимира Івасюка і слова Дмитра Павличка Над морем, яку вокальна формація записала спільно зі співачкою Оксаною Мухою.

– Пісня Над морем, як на мене, – одна з найкращих у репертуарі Володимира Івасюка, – каже художній керівник Піккардійської Терції Володимир Якимець. – До нас її виконували, зокрема Мертвий півень і Тарас Чубай. У нашій з Оксаною Мухою версії Над морем ми відійшли від акапельного співу і спробували себе як солісти та бек-вокалісти. У цьому дуеті поєдналися і лірика, і драйв. Вийшла ціла пісенна історія, міні-сюїта. 

– Пісня Над морем давно за мною ходила, – розповідає Оксана Муха, володарка Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик. – Вона страшенно подобалася мені, але я не уявляла, як жінка може сама заспівати таку сильну драматургічну річ. Люди дуже добре сприйняли наше сценічне виконання Над морем, тож ми вирішили записати пісню на студії. За три з половиною хвилини ми з піккардійцями спробували розповісти історію про самотність, про чуйне і мужнє серце та здатність самому перебути свій біль, вистояти – і йти далі.

0

346

Open all references in tabs: [1 – 3]

Напишіть відгук