"Піккардійська терція" завела Кіровоград (ФОТО, ВІДЕО)

На концерт львівської шестірки у Кіровограді зібрався повний зал.

Якщо на попередніх кількох концертах зал обласної філармонії був наполовину пустий, то 16 жовтня, в очікуванні «Піккардійської терції» яблуку було ніде впасти. Очевидно, за п’ятирічну перерву глядачі встигли спрагнути за живим виконанням пісень гурту.

Публіка зібралась різношерста: це і поважні пані і панове, і молодь, яка росла з піснями піккардійців.

Львів’яни знову довели, якщо є талант, то непотрібно ні неймовірних сценічних декорацій, ні світлового шоу, ні дорогих одеж, ні неймовірного балету… Шестеро чоловіків у костюмах, з неймовірним вмінням акапелло створити цілий оркестр звуків, з легкістю завели зал.

Кіровоградці підспівували, підтанцьовували і плакали… Адже окрім запальних мелодій, ніжної лірики виконали артисти українську народну лемківську пісню «Плине кача», яка на жаль, стала символічною для українців. Саме під звуки цієї пісні прощалися з героями Небесної сотні, ще не знаючи, що скоро матимемо Небесне військо. Зачувши перші акорди зал встав. Мурашки по тілу і сльози на очах.

Після кожної пісні зал вибухав оплесками. Двічі артистів викликали на біс. Певно саме це змусило їх пообіцяти, більше не робити таку велику перерву і завітати у Кіровоград знову.

Анастасія Дзюбак
Фото і відео Світлани Дубини

Сподобалася стаття?Поділитися:

Напишіть відгук