«Піккардійці» заспівають із дітьми-сиротами на Західній Україні

Невдовзі діти-сироти з Волинської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей будуть слухачами на благодійних концертах, підготовлених спеціально для них «Піккардійською терцією». Такі зустрічі відбуватимуться у рамках соціальної ініціативи компанії мобільного зв’язку «Київстар» «Для людей, для країни». Співорганізатором проекту виступає ГО «Разом».

Власне концерти не є самоціллю, для вокалістів найголовніше – поспілкуватися з дітьми, дати нагоду спільно заспівати на великій сцені, тим самим переконати, що таланти народжуються та мрії збуваються незалежно від соціального статусу. «Дітям, позбавленим батьківської опіки, дуже важливо знати, що хтось у них вірить. Аби чогось досягнути в житті, їм необхідно докладати десятикратних зусиль. – Говорить вокаліст «Піккардійської терції» Славко Нудик. – У кожного з нас є свої вчителі, тому ми були би просто щасливі, якби наші зустрічі стали таким імпульсом, і колись хтось із цих дітлахів давав свої концерти на найбільших сценах!».

Першими потоваришує із «піккардійцями» малеча зі сиротинців Франківської області – вже 7 травня відбудеться концерт у Обласній філармонії. Для найбільш обдарованих дітей-сиріт лауреати Шевченківської премії-2008 проведуть майстер-класи з вокалу.

Напишіть відгук