ТРК «Львів» запускає нове музичне ток-шоу «Тинди-Ринди»

2 червня на телеканалі «Львів» стартує новий проект – музичне ток-шоу «Тинди-Ринди». Презентація його та прес-конференція відбудеться у понеділок, 27 травня, о 17.00 у приміщенні караоке-клубу «888» (Львів, пл. Д. Галицького, 1).

 

Серед зіркових гостей уродин музичного ток-шоу «Тинди-Ринди» буде ледь не весь львівський шоу-бізнес: учасники «Піккардійської Терції», лідер гурту «Мері» Віктор Винник, Наталка Карпа, Назар Савко, Владіслав Левицький, Олеся Киричук, Олена Корнєєва, Оксана Муха, Андрій Заліско, гурт «ПАТРИЦІЯ» та багато інших артистів.

 

Музичне ток-шоу «Тинди-Ринди» – це розважальний, гострий, а місцями провокативний телепроект. Творці шоу задумали показати закулісся українського шоу-бізнесу. Кожна програма присвячена одному зірковому гостю – виконавцю чи колективу, які приходять у студію і опиняються під «прицілом» запитань ведучого, експертів та глядачів. «Тинди-Ринди» – це годинна розмова про наболіле, жартома і всерйоз. Це «теревені», після яких залишаються три крапки – щоб кожен глядач зробив власні висновки. Музичні «родзинки» «Тинди-Ринди» – виступи зіркових гостей студії «наживо», прем’єри пісень, презентації нових кліпів та інші сюрпризи.

 

Ведучий програми «Тинди-Ринди» – балакучий співак, фіналіст телепроекту «Голос країни» Назар Савко.

 

Прем’єра музичного ток-шоу «Тинди-Ринди» – в ефірі ТРК «Львів» у неділю, 2 червня, о 19.20. Гостями програми будуть учасники легендарної вокальної формації «Піккардійська Терція». Про ексклюзивний рецепт сценічного довголіття, про невиліковні болячки українського шоу-бізнесу і про те, чому дехто вважає «піккардійців» «злочинцями», – про все це і багато іншого у «Тинди-Ринди» із «Терцією» в головній ролі.

 

Напишіть відгук