У Києві розпочався тур Музично-мистецького проекту "Івасюк"

У Києві розпочався тур Музично-мистецького проекту “Івасюк”. Пісні Володимира Івасюка заспівали відомі музиканти у супроводі симфонічного оркестру. 

У проекті беруть участь “Плач Єремії”, капела “Трембіта”, “Піккардійська терція”, Оксана Муха і Павло Табаков. Кожен з учасників проекту виконав пісні Володимира Івасюка у власній інтерпретації.

“Івасюк для кожного українського виконавця має бути школою пройденою. Якщо ти можеш добре заспівати Івасюка – то вже можеш далі рухатись і шось робити ще”, – переконаний лідер гурту “Плач Єремії” Тарас Чубай.

“Шумить пшениця, як Дунай” – я її почув у коридорах консерваторії. Я вирішив переробити, ми зробили його трошки у фанковому стилі”, – пояснив володар титулу “Голос країни” Павло Табаков.

“Тоді, коли Володя писав, я був маленьким. Але бачу, що ті події, які були тоді, кожної весни до мене приходять. І з другого боку, розумієш, який подарунок ми всі отримали”, – каже соліст формації “Піккардійська терція” Андрій Капраль.

Вийшли до представників ЗМІ і сестри Івасюка – для проекту вони надали рідкісні світлини, які раніше зберігали у сімейному архіві.

“Ми можемо говорити, чи нам подобається – безперечно, ми дуже хвилюємося. Але чотири концерти аншлагові у Львові говорять про те, що наша музика потрібна, наша мова нам потрібна. Це є наш генетичний код”, – переконана молодша сестра Володимира Івасюка Галина.

Святкування 64-річниці дня народження композитора продовжиться. Восени його пісень заспівають і в інших містах України, а місцевих виконавців запрошують долучатись до мистецького проекту.   

Напишіть відгук